Kontakt

ANDREWEX CONSTRUCTION Sp. z o.o.

Współtworzymy przestrzenie spotkań i interakcji, miejsca aktywności i odpoczynku: domy wielorodzinne i hotele, hale sportowe, baseny i ujeżdżalnie koni, ale też sale koncertowe czy centra kultury. Kształtujemy zadaszenia trybun, obiekty magazynowe, handlowe i rolnicze, budynki dydaktyczne i rozrywkowe.

DOŚWIADCZENIE
Korzystamy z bazy doświadczeń sięgającej założonego w Cierpicach w 1975 roku Przedsiębiorstwa Wielkowymiarowych Konstrukcji Drewnianych, które przed ponad 20 laty wraz z parkiem maszynowym i bogatym know-how stało się częścią Andrewexu – zachowując ciągłość technologiczną i projektową.

Wszystko kompleksowo od etapu koncepcji aż po odbiór gotowej konstrukcji!

 

KONCEPCJA – PROJEKT – PRODUKCJA – MONTAŻ

Andrewex Construction w branży budowlanej to pełna obsługa najwyższej jakości.
Zajmujemy się projektami już od momentu wstępnej koncepcji. Nasz zespół to doświadczeni projektanci konstrukcji, podejmujący się rozwiązywania nietypowych wyzwań.

Wyspecjalizowana kadra techniczna to przede wszystkim płynna współpraca z działem produkcyjnym, dostarczenie elementów ukształtowanych w sposób optymalny, wykonanych w naszych halach od surowej deski, po gotowe prefabrykowane belki, słupy, dźwigary. Park maszynowy pozwala na wytworzenie elementów o przekroju nawet do 30 cm szerokości i 250 cm wysokości i aż 40 m długości.

Uzupełnieniem naszej oferty jest wykorzystywane w budownictwie szkieletowych drewno łączone na złącza klinowe i tarcica konstrukcyjna.

 

NOWOCZESNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Od wielu lat produkujemy elementy zgodnie ze ścisłym reżimem technologicznym cyklicznie kontrolowanym przez prestiżowy Instytut Otto Grafa, dostarczając konstrukcje pewne, trwałe i bezpieczne, zaprojektowane i wykonane zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi.
Ponadto wspieramy gospodarkę zrównoważoną, energooszczędną o niewielkim śladzie węglowym. Korzystamy z odnawialnych żródeł energii, inwestując w program zródeł fotowoltaicznych. Nasze produkty sa narzędziem magazynowwania CO2 zamiast jego wydzielania.

Dane kontaktowe

ANDREWEX CONSTRUCTION Sp. z o.o.

ul. Sosnowa 14
87-165 Cierpice

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas