Kontakt

4U Izolacje Sp. z o.o.

Pomagamy polskim zakładom prefabrykacji budynków stać się europejskimi liderami produkcji. Dzięki współpracy z 4U Izolacje producenci domów zwiększają swoje ROI, przyspieszają produkcję, podnosząc jakość wyrobu, dają dłuższe gwarancje efektu i jakości, i minimalizują obsługę logistyczną produkcji: wszystko dzięki wyjątkowym maszynom do wdmuchiwania, materiałom izolacyjnym do wdmuchu i systemom szczelności powietrznej dla domów szkieletowych.

Nasze know-how i produkty czerpiemy od niemieckich, austriackich i szwajcarskich firm, które prawie 30 lat pomagają rozwijać budownictwo drewniane w całej Europie. Konsekwentne badania, rozwój we własnym zakresie, a także stała współpraca z instytutami badawczymi i uniwersytetami stanowią podstawę do rozbudowy systemu wyjątkowych produktów.

Prowadzimy sprzedaż, wdrożenia i montaż:
–  paneli do w pełni automatycznego zasypu izolacji ISOblow Element’s w integracji z mostami auotmatycznymi przy prefabrykacji budynków szkieletowych w linii produkcyjnej;
– płyt i urządzeń do wdmuchiwania izolacji w linii produkcyjnej;
– maszyn ISOblow i X-Floc do wdmuchiwania izolacji na placach budowy,
– wełny celulozowej Isocell for you;

a całość oferty uzupełnia:
– wysokiej jakości system paroizolacji, membran, wiatroizolacji i taśm Isocell Airstop & Omega

 Dzięki zautomatyzowaniu produkcji eliminujemy błędy wykonawcze, obniżając koszty późniejszego użytkowania budynku, a sam materiał – celuloza Isocell – posiada ujemny ślad węglowy.
Czy chodzi o urządzenia do wdmuchiwania, membrany dachowe czy izolację, doradztwo w 4U Izolacje Sp. z o.o. oparte jest na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników oraz dostawców, co daje projektantowi, wykonawcy i odbiorcy końcowemu poczucie bezpieczeństwa i pewność optymalnego zastosowania produktu.

Dane kontaktowe

4U Izolacje Sp. z o.o.

ul. Wieniawskiego 40 lok. 102 bud. B
93-564 Łódź

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas