Kontakt
19kwi 19

Zapraszamy na Forum KOMUNALWOOD 2019

W dniach 20-21 maja br. organizujemy w Gdańsku kolejną edycję Forum Ekologicznego Budownictwa Komunalnego KOMUNALWOOD 2019.

To już druga edycja wydarzenia będącego odpowiedzią na duże zainteresowanie tematyką budownictwa drewnianego. Pierwsza edycja Forum w 2018 zgromadziła ponad 200 uczestników i 24 prelegentów, była szeroko komentowana przez media i zakończyła się sukcesem.

Forum skierowane jest przede wszystkim do samorządowców, ale także do projektantów, architektów i konstruktorów. Jego celem jest:

– promowanie nowoczesnych standardów budownictwa: drewnianego, pasywnego i energooszczędnego w kontekście budowy obiektów wielkopowierzchniowych w tym, zwłaszcza obiektów użyteczności publicznej,

– tworzenie platformy wymiany doświadczeń i poglądów,

– pokazywanie najnowszych kierunków rozwoju, uwarunkowań ustawodawczych oraz technologii z zakresu budownictwa drewnianego, energooszczędnego i pasywnego.

Podsumowanie Forum z 2018 roku oraz program Forum 2019 są na bieżąco aktualizowane na www.komunalwood.pl oraz na fanpage’u Komunalwood na Facebooku.

Potwierdzonymi Patronami Forum są już m.in. Prezydent Miasta Gdańska, Marszałek Województwa Pomorskiego, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Pomorska Okręgowa Izba Architektów RP. Współorganizatorami wydarzenia są m.in. Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe, Związek Miast i Gmin Morskich, Związek Gmin Pomorskich, Związek Miast Bałtyckich. Forum zgromadzi również wielu przedstawicieli firm deweloperskich, firm produkujących domy oraz materiały dla budownictwa.

Zapraszamy do udziału w Forum, które oprócz wiedzy merytorycznej stworzy również duże możliwości networkingowe oraz biznesowe dla firm produkujących domy gotowe oraz materiały do produkcji domów w technologiach prefabrykowanych.

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas