Kontakt
15lis 18

Podsumowanie XXV Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Interbud 2018

W ubiegłą niedzielę zakończyły się Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Interbud 2018, na których byliśmy obecni ze swoim stoiskiem.

Kilka firm z Naszych Członków również brało udział w wydarzeniu jako wystawcy m. in.  Sopexim, Futuradom, Danwood, Izodom 2000 Polska, B.Pro.

Podczas weekendowych wystąpień Pan Prezes Marek Beśka poprowadził dwie prezentacje, przedstawił „Fakty i mity na temat budownictwa drewnianego” oraz odpowiedział na pytanie „Co to są domy gotowe?”.

Pan Tomasz Balcerowski Prezes firmy Ekoinbud wziął udział w piątkowej konferencji TBS w temacie „Nowoczesne technologie w budownictwie” oraz z naszego stoiska udzielił wywiadu dla TVP1.

Firma Sopexim została uhonorowana Złotym Medalem targów Interbud 2018 za „Kompletną ofertę  certyfikowanego  drewna konstrukcyjnego C-24 ,KVH  i BSH”, który został przekazany na ręce Prezesa Pana Sławomira Sopka.

Nasze stoisko oraz wystąpienia cieszyły się niesłabnącą popularnością co tylko utwierdza nas w realizowaniu głównego celu jakim jest propagowanie wiedzy na temat budownictwa drewnianego, prefabrykowanego.

 

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas