Kontakt
2wrz 20

10 edycja Forum Rynku Nieruchomości

W dniach 24-25.08.2020 w Sopocie miało miejsce największe i najbardziej prestiżowe spotkanie polskiego rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych czyli 10 edycja Forum Rynku Nieruchomości.
Było to pierwsze spotkanie offline organizowane po lockdownie.

W głównej mierze wydarzenie dotyczyło funkcjonowania rynku nieruchomości po COVID-19,
jednakże poruszany był także temat budownictwa prefabrykowanego dlatego też jednym z panelistów był Prezes Marek Beśka, który wziął udział w dyskusji pt:
„Z żelbetu czy z drewna? Zmiany na rynku materiałów dostępnych dla projektów budownictwa wielorodzinnego. Jak spowolnienie gospodarcze i kryzys na rynku pracy zmienią postrzeganie rozwiązań prefabrykowanych?”
Wraz z pozostałymi uczestnikami, m. in. Panem Romanem Jakubowskim Dyrektorem Handlowym Unihouse S.A. zmierzyli się z bardzo aktualnymi zagadnieniami:
Czy to już czas? Czy kryzys na rynku pracowników wywoła trwałą zmianę w podejściu do technologii budowania mieszkań?
Czy rynek zaakceptuje domy z drewna? Technologie HBE, BSH.
Czy konsumenci są gotowi na mentalną zmianę? Jak do projektów w technologiach niestandardowych podchodzą banki finansujące klientów
Innowacje w technologiach ciężkich mokrych przyspieszające jakość i proces realizacyjny.

Forum Rynku Nieruchomości 2020 – pierwsza od wybuchu pandemii konferencja nieruchomościowa zakończyła się spektakularnym sukcesem. Wszyscy razem – uczestnicy, paneliści i organizatorzy – udowodnili, że mimo obostrzeń przedstawiciele branży nieruchomości chcą, potrafią i mogą spotykać się w bezpieczny sposób twarzą w twarz.

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas