Kontakt
WRÓĆ DO LISTY
LIND
48,76 m2
Dom piętrowy
Dach dwuspadowy

LIND

LIND to wyjątkowy dom, który łączy w sobie najlepsze elementy tradycyjnego stylu mieszkalnego z nowoczesną formą. To propozycja dla osób, które pragną mieszkać w budynku wyjątkowym, pełnym uroku i elegancji. Już na pierwszy rzut oka wyróżnia się on swoją pomysłową elewacją, która przyciąga wzrok swoją oryginalnością i finezją. Dzięki temu rozwiązaniu LIND to budynek, który będzie się wyróżniał na tle innych domów, zyskując uznanie i podziw.
Wnętrze domu to trzy przestronne sypialnie, które wraz z dwiema łazienkami tworzą wymarzoną przestrzeń dla całej rodziny. To idealne rozwiązanie dla osób, które pragną w swoim domu komfortu i wygody, ale jednocześnie cenią sobie prywatność i osobiste przestrzenie. W centralnej części budynku znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym. Liczne okna przepuszczają naturalne światło, co sprawia, że wnętrze jest jasne, przestronne i przyjemne dla oka.

Projekt LIND to wyjątkowe połączenie nowoczesnych technologii i intrygujących rozwiązań architektonicznych. To doskonała propozycja dla osób, które poszukują oryginalnego, wygodnego i przytulnego miejsca do zamieszkania. LIND oferuje nie tylko komfortowe warunki mieszkalne, ale także nowoczesny i praktyczny design, który nadaje budynkowi wyjątkowego charakteru.

Specyfikacja:

Powierzchnia użytkowa:

110 m2

Parter

Poddasze

Dane projektu
Powierzchnie i wymiary

Powierzchnia zabudowy: 86,54 m2

Powierzchnia użytkowa: 110 m2

Technologia i konstrukcja
Energooszczędność

Projekt zgodny z aktualnymi WT 2021 dot. energooszczędności budynków

Termoizolacyjność

Uściany  = 0,16W/(m²*K)

Udachu  = 0,15 W/(m²*K)

  Jesteś zainteresowany?

  Napisz do o wycenę

  Zobacz podobne

  ASKE
  55,39 m2
  ASKE
  LIND
  48,76 m2
  LIND
  UTEN
  48,76 m2
  UTEN
  SKOG
  24,92 m2
  SKOG
  WESTA TRE Sp. z o.o.

  ul. Gorzowska 7
  65-127 Zielona Góra

  Adresy biur:
  ul. Nowy Kisielin – Rozwojowa 3
  66-002 Zielona Góra

  ul. Piotrkowska 148/150
  90-063 Łódź

  ul. Postępu 14, piętro V
  02-676 Warszawa

  +48 695 104 574

  WESTA TRE Sp. z o.o.
  Naszą misją jest doprowadzenie do zmiany w postrzeganiu działalności związanej z projektowaniem, realizacją i sprzedażą domów modułowych. Chcemy pokazać Inwestorom, że budowa domu może być prostym, łatwym i przyjemnym procesem. Naszym priorytetem jest zapewnienie stabilnych cen, wysokiej jakości i terminowości dostaw, aby Klienci mieli pewność, że podjęli słuszny wybór, dokonując trafnej inwestycji. W Firma WESTA […]

  Czytaj więcej o firmie

  Więcej od

  westatre
  ASKE
  55,39 m2
  ASKE
  LIND
  48,76 m2
  LIND
  UTEN
  48,76 m2
  UTEN
  SKOG
  24,92 m2
  SKOG
  MASZ PYTANIA?
  Napisz do nas