Kontakt
WRÓĆ DO LISTY
Dom Energo
101 m2
Dom jednopiętrowy
Dach dwuspadowy
Salon połączony z aneksem kuchennym
3 Sypialnie
Kotłownia
2 Łazienki
Możliwość adaptacji strychu – 26m2

Energia odnawialna i świadomość ekologiczna stają się coraz ważniejsze w dzisiejszym społeczeństwie.

Coraz więcej osób zwraca uwagę na ochronę środowiska i poszukuje sposobów, aby zmniejszyć swoje zużycie energii. W odpowiedzi na te potrzeby, rozwijane są energooszczędne domy gotowe, które są zaprojektowane tak, aby minimalizować zużycie energii i maksymalizować efektywność energetyczną.

Energooszczędne domy gotowe są zwykle budowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i materiałów, które zapewniają doskonałą izolację termiczną. To oznacza, że domy te są w stanie utrzymać stabilną temperaturę we wnętrzu, bez konieczności dużego zużycia energii na ogrzewanie lub chłodzenie. W rezultacie, zużycie energii w takich domach jest znacznie niższe niż w tradycyjnych budynkach.

Jedną z najważniejszych cech energooszczędnych domów gotowych jest dobre wykorzystanie światła słonecznego. Właściciele takich domów mogą korzystać z naturalnego oświetlenia dziennego, co pozwala zaoszczędzić energię elektryczną. W tym celu stosuje się odpowiednio zaprojektowane okna i przeszklone ściany, które umożliwiają swobodny przepływ światła do wnętrza.

Dodatkowo, energooszczędne domy gotowe często wykorzystują panele fotowoltaiczne lub kolektory słoneczne do wytwarzania energii elektrycznej. Te źródła odnawialne pozwalają na generowanie elektryczności z bezpośredniego światła słonecznego, co z kolei zmniejsza zależność od tradycyjnych źródeł energii.

Specyfikacja

Powierzchnia całości

102 m2

Możliwość adaptacji strychu

26 m2

Parter

102,94 m2

Wiatrołap

4,43 m2

Hol

6,31 m2

Kotłownia

5,15 m2

Kuchnia

8,52 m2

Pokój dzienny

32,43 m2

Spiżarnia

2,65 m2

Pokój

12,03 m2

Pokój

13,35 m2

Łazienka

6,03 m2

Pokój

12,04 m2

  Jesteś zainteresowany?

  Napisz do o wycenę

  Zobacz podobne

  Zimmermann-Haus

  ul. Edmunda Strzeleckiego 4d
  47-133 Jemielnica

  tel: 660 450 720 ( Prezes)

  tel: 882 118 948 (PH)

  Zimmermann-Haus
  Zimmermann- Haus to mieszcząca się w Jemielnicy, działająca od wielu lat na Polskim rynku firma specjalizująca się w budowie domów szkieletowych. Szereg doświadczonych pracowników kompleksowo realizuje całą inwestycję, przeprowadzając klientów przez wszystkie etapy budowy domu i starając się by cały proces dla inwestora był pozbawiony jakichkolwiek problemów.  Szybkość czasu realizacji budowy domu w technologii prefabrykowanej […]

  Czytaj więcej o firmie

  Więcej od

  zimmermann-haus
  MASZ PYTANIA?
  Napisz do nas