Kontakt

PREBENA-POLSKA Sp. z o.o. Sp. K

POLSKI PRODUCENT ELEMENTÓW ZŁĄCZNYCH
Jesteśmy polskim producentem gwoździ i zszywek. Od blisko 60 lat działamy w branży łączenia elementów. W naszym zakładzie produkcyjnym w Plewiskach k. Poznania wytwarzamy ponad 1000 różnych konfiguracji łączników przeznaczonych do wielu branż, w tym budownictwo, meblarstwo, opakowania drewniane i kartonowe, architektura ogrodowa, automotive i wiele innych.

NARZĘDZIA
Oferujemy narzędzia pneumatyczne oraz elektryczne umożliwiające aplikację naszych wyrobów w drewno, stal czy beton zapewniając solidne połączenia. Posiadamy zaawansowane rozwiązania dla przemysłu umożliwiające automatyzację w procesie prefabrykacji. Wdrażamy nowe technologie np. Gwoździarkę w systemie PKT Hybrid nie wymagająca gazu, naboi ani zbędnych kabli.

DZIAŁANIE SYSTEMOWE
Naszym celem jest dostarczanie nowoczesnego i kompleksowego systemu zamocowań pozwalającego usprawniać realizację codziennych działań w fabrykach, warsztatach oraz na placach budowy.

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji:

  • Gwoździ luzem oraz łączonych papierem / drutem / tworzywem
  • Zszywek konstrukcyjnych, stolarskich, specjalistycznych
  • Narzędzi pneumatycznych i elektrycznych

Pracujemy zgodnie z normą ISO 9001:2015
Nasze wyroby są poddawane ścisłej kontroli jakościowej !

Jako pierwszy producent zszywek na Świecie PREBENA posiada certyfikat ETA na zszywki typu Z, Q i WP przeznaczone do budownictwa drewnianego.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z naszej produkcji:
https://www.youtube.com/watch?v=adN98Vne6gs

Dane kontaktowe

PREBENA-POLSKA Sp. z o.o. Sp. K

Ul. Grunwaldzka 495
62-064 Plewiska

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas