Kontakt

HOWSMART

Jesteśmy zespołem projektantów, wykonawców i przedsiębiorców, których połączyła chęć stworzenia firmy oferującej sprytne wykorzystanie kompaktowych powierzchni budowanych przez nas domów. To właśnie do tego nawiązuje nasza nazwa, HowSmart.

Budujemy całoroczne, nowoczesne domy wykorzystując materiały najwyższej jakości oraz wiedzę i wieloletnie doświadczenie naszych ekip, które są związane z budownictwem szkieletowym od kilkunastu lat.

Nasza oferta jest kompleksowa – oferujemy Inwestorom pomoc i wsparcie w każdym procesie związanym z powstawaniem ich wymarzonego domu – od analizy działki, załatwienia wszelkich formalności po wykończenie domu pod klucz. Naszym atutem jest transparentność oferty w postaci kilkudziesięciu w pełni wycenionych projektów i wygodnego konfiguratora, dzięki czemu każdy może sprawdzić koszt budowy wybranego domu do określonego stanu wykończenia.

Dodatkowo, w odsłonie HOWSMART Development oferujemy Inwestorom  gotowe inwestycje w postaci  uzbrojonych, ogrodzonych działek wraz z domem.

Dane kontaktowe

HOWSMART Sp. z o.o.

ul. Gubinowska 4/77
02-956 Warszawa

Biuro
ul. Marconich 3/U1
02-954 Warszawa

Realizacje

HOWSMART

MASZ PYTANIA?
Napisz do nas